1WIN PŘIHLÁŠENÍ

Hráč může sázet u sázkové kanceláře 1win Česko po splnění 3 podmínek: registraci na webových stránkách nebo v aplikaci, autorizaci v profilu a doplnění zůstatku. Zákazníci si vytvoří účet na několik kliknutí, přičemž uvedou pouze své jméno, datum narození, měnu účtu, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Po registraci je uživateli přiděleno individuální číslo účtu. Pro využívání všech funkcí prostředků sázkové kanceláře se uživatel musí přihlásit do profilu. Níže je podrobně popsáno, jak se v 1win autorizovat, jaké možnosti mají registrovaní hráči k dispozici a co dělat v případě ztráty osobních údajů.

Propagační kód pro bonusy: SORSCZ

Přejděte na stránky
🏢 Společnost 1win
📅 Rok založení 2011
📋 Registrace Na webové stránce a v aplikaci
📱 Aplikace PC, iOS, Android
🚀 Rychlý vstup Ano
🔐 Přihlášení E-mailem, telefonním číslem, přes sociální sítě
🔍 Zrcadlo Ano
🌐 Technická podpora Nepřetržitě (24/7)

PROČ SE NEMOHU PŘIHLÁSIT KE SVÉMU ÚČTU 1WIN

Online kasina a sázkové kanceláře jsou striktně regulovány zákonodárstvím některých zemí. Například v České republice je online hazard zakázán. Webové stránky kasin jsou blokovány a není možné se na ně dostat běžným způsobem a pokračovat v sázení.

Nejběžnějším důvodem ztráty přístupu k účtu jsou omezení od autorit. Státní orgán zařadil 1win Česko na černou listinu. Blokování lze obejít několika způsoby:

 • prostřednictvím oficiálního zrcadla, odkaz na nějž lze získat od zástupců sázkové kanceláře, poté bude vstup do 1win otevřen trvale;
 • pomocí prohlížečů s integrovaným modulem VPN, například Opery;
 • nainstalovat bezplatnou nebo placenou službu VPN;
 • stáhnout si aplikaci 1win pro mobilní zařízení nebo počítač.

Použití zrcadla sázkové kanceláře 1win Česká republika má tu výhodu, že hráči nemusí instalovat dodatečný software. Nevýhodou je, že kopie webových stránek jsou blokovány stejně jako stránky offshore sázkových kanceláří.

Možnost nepřetržitého přístupu je dostupná pomocí stahování a používání mobilních aplikací. Tyto programy pracují rychle, mají veškerou funkcionalitu webových stránek a nejsou omezeny.

Mezi další příčiny problémů s přihlášením k účtu 1win patří několik faktorů:

 • hráč zapomněl heslo nebo ztratil přístup ke svému telefonu a e-mailu;
 • mezipaměť zařízení, ze kterého se provádí autorizace, je plná;
 • na prostředcích 1win probíhají technické práce.

Činnost online kasin a sázkových kanceláří je přísně regulována legislativou některých zemí. Stránky kasin jsou blokovány a není možné na ně vstoupit běžným způsobem a pokračovat v sázení.

JAK VSTOUPIT DO OSOBNÍHO ÚČTU POMOCÍ PŘIHLAŠOVACÍHO JMÉNA A HESLA

1win přihlásit seTlačítko "Přihlásit se" se nachází vedle karty "Registrace" v pravém horním rohu hlavní obrazovky. Bookmaker 1win Česko nabízí následující možnosti autorizace:

 • e-mailová adresa - heslo;
 • telefonní číslo - heslo;
 • prostřednictvím profilu v sociálních sítích (Google, Twitter, Steam).

Pokud proběhne úspěšné ověření, systém nabídne hráčům aktivaci automatického vyplňování uživatelského jména a hesla a umožní jim prohlížet aktuální sportovní zápasy. To výrazně usnadní přihlášení do profilu a ušetří čas.

Při autorizaci prostřednictvím sociálních sítí musí hráč nejprve přihlásit ke svému účtu na vybrané sociální síti. Je důležité, aby údaje na osobní stránce odpovídaly údajům v uživatelském profilu. Pokud ověřovací pracovník při kontrole zjistí nesrovnalosti, může dojít k zablokování možnosti výběru finančních prostředků.

OBNOVENÍ HESLA 1WIN

Ztráta hesla je častým problémem nováčků i zkušených uživatelů. Sázková kancelář 1win Česko nabízí obnovení ztracených údajů:

 1. klikněte na záložku "Přihlášení";
 2. klikněte na tlačítko "Zapomenuté heslo";
 3. zadejte e-mailovou adresu spojenou s profilem;
 4. obnovte heslo pomocí odkazu v dopise.

V některých případech zástupce sázkové kanceláře přes pracovní zrcadlo 1win zašle dodatečné pokyny ohledně postupu obnovení přístupu. Je důležité mít na paměti, že sázení v sázkových kancelářích zahrnuje práci s penězi. Hacking účtů na webových stránkách je častým jevem, takže dodatečná kontrola je rozumným opatřením.

1win obnova heslaPokud pracovníci bezpečnostní služby zaznamenají neobvyklý pokus o přihlášení nebo detekují podezřelou aktivitu na účtu, rozhodnou se podniknout kroky k ochraně účtu. V takovém případě bývá hráči často požadováno odeslat selfie s občanským průkazem, který drží u obličeje. Tento proces trvá obvykle méně než hodinu. Pokud jsou všechny kontroly úspěšné, může hráč znovu získat přístup k profilu.

Pokud se nechcete neustále zabývat zadáváním přihlašovacího jména a hesla pro přístup k účtu na novém zrcadle, doporučujeme vám přihlásit se k účtu 1win Česko prostřednictvím sociálních sítí. V takovém případě budete autorizováni prostřednictvím svého profilu jedním kliknutím. Stačí kliknout na příslušnou ikonu ve formuláři "Přihlášení", načež se automaticky ocitnete ve svém osobním účtu.

PROČ JE LEPŠÍ PŘIHLÁSIT SE A HRÁT NA 1WIN PŘES APLIKACI

Používání softwaru 1win a sázení na sporty je pohodlné a výnosné. Sázková kancelář dává všem uživatelům, kteří si stáhli software pro chytré telefony, dárek v podobě 1 000 bodů v Kč.

Pokyny pro získání bonusu jsou následující:

 1. Přihlaste se na webové stránky a k osobnímu účtu prostřednictvím mobilního telefonu;
 2. nainstalujte si aplikaci a autorizujte se v profilu;
 3. Na bonusový zůstatek bude převedeno 1000 Kč bodů.

U 1win Česká republika existuje mobilní aplikace nejen pro telefony s iOS a Android, ale také desktopový program pro Windows. Nainstalovaná aplikace je zárukou, že hráč získá přístup ke sázkovým možnostem jedním kliknutím a nemusí obejít žádná omezení.

Díky těmto aplikacím je přihlášení do osobního účtu 1win Česko maximálně zjednodušeno. Budete se muset přihlásit do systému pouze jednou. Přihlášení zůstává platné, dokud se sami nepřihlásíte nebo nepřeinstalujete program.

Další výhody softwaru 1win pro chytré telefony a počítače:

 • Rychlé ovládání. Všechny systémové informace jsou do zařízení staženy během instalace. Hodnoty řádků jsou aktualizovány během zlomků sekundy. To je důležité zejména pro hráče sázející v live sázkách.
 • Plná funkčnost. Všechny možnosti z hlavní verze webových stránek sázkové kanceláře jsou plně přeneseny do mobilních zařízení. V aplikaci můžete sázet na sport, hrát v kasinu, provádět finanční transakce, kontaktovat tým podpory, aktivovat bonusové aplikace.
 • Automatické aktualizace. Při vydání nové verze programu se systém automaticky aktualizuje, pokud sázející nenastavil omezení v nastavení.

V mobilní aplikaci i na hlavním webu v osobním účtu existuje záložka "Voucher". Po jejím kliknutí se otevře okno, kde se zadává promo kód pro získání skrytých bonusů.

DOPORUČENÍ PRO NOVÉ HRÁČE V 1WIN

1win tipySázkové kanceláře usnadňují zákazníkům vyhrávat peníze, ale na oplátku vyžadují přísné dodržování pravidel. Běžnou chybou začátečníků je tzv. multi-účetnictví. Uživatel vytvoří několik profilů a shromažďuje bonusy z akcí s nadějí, že společnost nepozná podvod. V 1win má vlastní bezpečnostní službu, která sleduje takové případy. Pokud bude podvod odhalen, uživatel ztratí trvalý přístup ke svému účtu.

Dále by měl začátečník zvážit několik dalších nuancí:

 • Po prohře není třeba se snažit získat zpět. Začátečníci často používají "dohánění" v naději, že mínus získají zpět, ale banka nestačí ani na 4-5 tahů.
 • Je lepší používat spolehlivější strategie, například flat.
 • Nedávejte přístup ke svému profilu jiným lidem. Pokud si všimnou podezřelých sázek, přidělí vám video ověření. Pokud uživatel neodpoví na položené otázky, účet bude zablokován.
 • Maximalizujte využití bonusových prostředků. Hraní pouze za body nebude fungovat - pro jejich aktivaci je nutný alespoň jeden vklad. Bonusy však mohou být dobrou pojistkou, pokud dojdou prostředky na hlavním zůstatku.
 • Experimentovat s různými druhy sázek. Například zkuste namísto singlů sázet na kombinované sázky nebo systémy, které oficiální stránka sázkové kanceláře aktivně propaguje. To vám umožní zvýšit potenciální výhru. Navíc 1win Česká republika nabízí speciální bonusy ve formě zvýšených kurzů pro kombinované sázky.

Přihlášení do 1win Česko probíhá pomocí telefonního čísla (e-mailové adresy) a hesla. Pokud zapomenete své přihlašovací údaje, můžete je obnovit. Hlavním důvodem nedostupnosti účtu je blokování ze strany dohledových orgánů. Pro obejití těchto omezení stačí stáhnout oficiální mobilní aplikaci, použít pracující zrcadlo nebo nainstalovat VPN.

ODPOVĚDI NA ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak se přihlásím ke svému účtu 1win?

K účtu 1win se můžete přihlásit dvěma způsoby. Můžete zadat své uživatelské jméno a heslo nebo se můžete přihlásit ke svému profilu prostřednictvím sociálních sítí. Během registrace a po ní lze k vašemu účtu připojit stránky Google a Telegram.

Mohu se ke svému účtu přihlásit z jiného zařízení?

Je na zákazníkovi služby 1win, z jakého zařízení se přihlásí. Návštěvník může použít jakékoli jiné zařízení a přihlásit se do svého profilu pomocí svého přihlašovacího jména a hesla. Při odhlášení můžete ukončit relaci na všech připojených zařízeních a ochránit své osobní údaje před krádeží.

Jak se přihlásit ke svému účtu 1win pomocí zrcadla?

Fungující zrcadlo sázkové kanceláře a kasina 1win Česko nemění umístění hlavních bloků v rozhraní. Hráč se musí podívat do pravého horního rohu, najít tlačítko "Přihlásit", otevřít autorizační okno a zadat své heslo pro přihlášení. Poté se sázející dostane do osobní skříňky.