1WIN AVIATOR

Za několik let své existence se Aviator stal z odvážného, ale neznámého produktu trendovým slotem. Mnoho sázkových kanceláří mu v hlavní nabídce vyčleňuje samostatnou položku. Aviator se od klasických automatů liší tím, že zde nemusíte točit válci a čekat, až se na řádcích objeví správné znaky. Zde je vše jednodušší: hráč musí chytit rostoucí koeficient, dokud letadlo neopustí obrazovku. Kolo ve hře 1win Aviator trvá od 1 do 30 sekund. Během této doby může uživatel vynásobit počáteční sázku dokonce 200krát. V síti se často objevuje názor, že Aviator má blíže k virtuálním sportům než k výherním automatům. Spory pokračují a automat se stále rozrůstá o strategie, které zvýší šance na výhru.

Propagační kód pro bonusy: SORSCZ

Přejděte na stránky
🕹️ Vývojář Spribe
📅 Rok vydání 2019
🎮 Typ hry Crash
🌟 Zvláštnosti Jednoduchá a rychlá hra s násobiteli
💰 Minimální sázka 0,1 USD
🎯 Vítězné strategie Martingale, Fibonacci, Winning Streak

KDO A KDY SE HRA NA LETCE ZHROUTILA

Vývojem stroje se zabývalo studio Spribe. Produkt byl uveden na trh v roce 2019. zpočátku hráči považovali novou hru Aviator za obyčejný produkt, ale po několika měsících počet fanoušků Aviatoru překročil milion uživatelů. Automat má spoustu klonů s odlišnou grafikou, ale podobnými pravidly.

Hra je ideální pro začátečníky: kombinuje efektní průběh, jednoduchost pravidel a možnost kontroly výher. Společnost Spribe stanovila RTP na 97 %, což je více než u většiny automatů. Konečné kurzy v kole se vypočítávají před letem: speciální algoritmus analyzuje sázky hráčů a určuje jejich hodnotu. Letadlo často odlétá s kurzem 1,05-1,20, ale s pravidelností ve 4-5 kolech dosahuje kurz ziskových hodnot 8-10.

PROČ JE CRASH AVIATOR NA 1WIN TAK OBLÍBENÝ

1win AviatorNestává se často, aby se jeden konkrétní výherní automat nebo nová hra stala novým trendem nejen v oblasti módy, ale aby přinesla něco jedinečného. Přesně takovou se stala hra 1win Aviator. Za pouhých několik let se hry s pádem letadla staly jednou z nejoblíbenějších zábav a to vše díky červenému letadlu.

Aviator má mezi fanoušky hazardních her velkou komunitu a na populárních fórech se každý den objevují nové zajímavé strategie pro tuto hru. Tajemství popularity tohoto produktu spočívá v tom, že uživatelé mohou kontrolovat potenciální výhry a ovlivňovat situaci na herním poli.

Je možné si předem promyslet první sázku, strategii a ukončení kola při určité hodnotě koeficientu. K tomu pomůže funkce "auto-cashout" - systém automaticky vyplatí peníze, jakmile je dosaženo kótování uvedeného v nastavení.

Další průlomovým prvkem se stala funkce automatického výběru peněz z kol hry Aviator. Koneckonců, nyní bude každý moci jednoduše pozorovat, jak se jeho strategie uplatňuje, aniž by musel podnikat jakékoli další kroky. Je také nesmírně důležité, že vás nikdo nebude moci od tohoto procesu vyrušit. Díky automatickým sázkám a výběrům vám neunikne žádná výhodná kombinace.

Další výhody Aviator 1win Česko:

 • Přítomnost dvou sázkových polí. Například v levém okně uživatel vsadí 5 % banky a řídí se opatrnou strategií (chytání kurzů 1,5-2,0), v pravém okně 1 % částky na účtu, přičemž počítá s kurzy od 10 a výše. Bezpečnostní síť na uzavřené sázky umožňuje minimalizovat rizika a zůstat dlouhodobě nad vodou.
 • Možnost sledovat aktivitu ostatních hráčů. Beta zákazníci, kteří souběžně sázejí na stejné kolo, jsou viditelní na herní obrazovce. Uživatel vidí, v jaké fázi konkurenti stanovují kurzy.
 • Dostupnost bonusů. Pro hraní v online kasinu můžete použít prostředky získané z týdenního cashbacku nebo body z dodatečného zůstatku, pokud na hlavní peněžence nejsou peníze.
 • Rychlá fixace výher. K výplatě dochází okamžitě po stisknutí tlačítka pro výběr. Prostředky jdou okamžitě do hlavní peněženky.

Každý z žetonů v Aviator 1win Česká republika není jen tak, ale je pro uživatele užitečný. Díky dvěma polím můžete výrazně rozšířit škálu používaných strategií a sledování aktivity hráčů vám dává možnost podívat se, jak přesně hrají ostatní zákazníci. To vše lze využít ke zvýšení vlastního příjmu ze hry crash.

Některé sázkové kanceláře nabízejí hru Aviator s nezávislým generátorem náhodných čísel za virtuální kredity, ale 1win Česko tuto možnost na svých oficiálních stránkách nemá. Uživatel může sledovat kola v úvodním režimu, ale sázky jsou povoleny pouze za prostředky z hlavního zůstatku. Ve hře Aviator je však možné hrát o skutečné peníze od minimálních částek.

KDE NAJÍT A JAK ZAČÍT HRÁT O PENÍZE V AVIATOR 1WIN

1win Aviator hrát siChcete-li spustit Aviator Spribe na webu 1win Česko, klikněte na tlačítko "Další" v hlavním menu a vyberte název hry. Automat se spustí v okně, ale můžete jej rozšířit na celou obrazovku.

Pro sázku v Aviatoru uživatel potřebuje:

 1. Zaregistrujte si účet a vyplňte osobní údaje v profilu.
 2. Vložte částku 25 Kč nebo vyšší.
 3. Zadejte výši sázky v jednom nebo obou oknech aplikace Aviator.

Poté začne kolo. Právě v tomto okamžiku se sázky na letadlo uzavřou, a vy budete sledovat pohyb letadla. Peníze z kola můžete vybrat kdykoliv. Doba, po kterou jste čekali, ovlivní pouze násobitel, který se použije na vaši sázku.

Nová hra Aviator o reálné peníze začíná každých 10-40 sekund. Vše závisí na tom, jak dlouho letadlo zůstane ve vzduchu. Jakmile dojde ke krachu, systém začíná přijímat sázky na další kolo. A toto probíhá nekonečně a bez přerušení.

Rychlost růstu nízkého kurzu v grafu je vždy jiná: v některých případech roste kótování na hodnoty 5-10 za 10 sekund, v jiných na 1,1-1,2, v dalších - letadlo padá několik okamžiků po startu. Hra funguje na technologii Provably Fair, ve které neexistují žádné zákonitosti. Konečné kurzy jsou zvoleny náhodně ještě před začátkem kola. Nezapomeňte, že vždy lze uzavřít druhou sázku.

HLAVNÍ MOŽNOSTI OBRAZOVKY HRY AVIATOR

Hrací pole modelu 1win Aviator je velmi rozmanité. Obsahuje vše, co byste mohli ke hře potřebovat. Můžete si prohlédnout historii minulých kol, své nejlepší kurzy a nejvyšší výhry a mnoho dalšího.

Herní obrazovku tvoří černě zbarvené pole, na kterém vzlétá červené letadlo. Letadlo za sebou zanechává grafiku. Nad letadlem je počítadlo s násobitelem, který roste až do konce kola.

Vlevo od hracího pole se nachází:

 • sázky ostatních hráčů v aktuálním kole;
 • historie sázek provedených uživatelem;
 • nejvyšší výhry a kurzy za posledních 24 hodin.

Na levé straně obrazovky můžete přepínat mezi všemi těmito sekcemi. 1win Aviator nabízí každému možnost seznámit se s podrobnou historií aktuálního i předchozích kol. Zde také naleznete informace o nejvyšších výhrách v hře Crash, které hráči získali.

Nad herním polem jsou uvedeny kurzy, na které bylo dokončeno 15 extrémních kol. V těsné blízkosti se nacházejí informace o pravidlech hry a zůstatku v peněžence hráče. Dokonce i minimální sázka může hráči přinést slušný zisk.

Pod herním polem se nacházejí dvě okénka pro sázky. Hráč zde uvádí výši sázky pro nadcházející kolo. Pro pohodlnost sázkařů jsou zde oblíbené hodnoty (1, 2, 5, 10 USD) a vlastní tlačítka pro rychlý přístup. Jediným klepnutím může uživatel přepnout režim sázení z ručního na automatický. Zde uživatel zadá požadovanou výši sázky a kurz, na nějž čeká pro automatické vyplacení.

1win Aviator pravidlaJAK VYHRÁT VE HŘE AVIATOR

Minimální možná sázka ve hře Aviator na 1win Česko je 0,1 USD, maximální 100 USD, přičemž kurz nesmí překročit 100. V Aviatoru je možné chytit jednorázové štěstí, ale aby sázející na hře stabilně vydělával, musí mít solidní banku. I při hře s minimální sázkou se vyplatí vložit alespoň 500 Kč. Taková rezerva vám umožní využít strategii dvojitých sázek.

Základní taktikou je volba míry rizika. Hráči, kteří chtějí získat stabilní, ale malý zisk, nastaví automatický výběr na hodnotu 1,1-1,15. Podle statistik 9 z 10 takových sázek přijde. Rizikovější uživatelé si nastaví automatickou výplatu v kurzu 2, extrémisté - chytnou kotaci od 10 a výše.

Matematické strategie jsou použitelné pro hru Aviator 1win:

 • Martingale. Verdubbeling van de inzet na elke onsuccesvolle poging. Reset naar de oorspronkelijke inzet na een succesvolle weddenschap.
 • Fibonacci. Na een verloren ronde berekent de wedder de inzet door de som van de twee voorgaande weddenschappen.
 • Winning streak. Na elke winnende ronde wordt de inzet verdubbeld, in geval van verlies wordt deze gereset naar de oorspronkelijke waarde.

Přes veškerou blízkost hry Aviator k sázení a její odlišnost od ostatních automatů zůstává tento produkt součástí kasina. Nejlepší strategií, jak vyhrát, je věřit ve vlastní štěstí. Generátor náhodných čísel může snadno rozbít i tu nejpropracovanější sekvenci.

Stejně jako u jiných hracích automatů, je důležité čas od času zastavit hru na automatu. V případě výhry je doporučeno nastavit minimální hodnotu zůstatku, pod kterou se nedoporučuje klesat. To vám umožní kontrolovat svůj bankroll a neodejít z kasina s nulovým zůstatkem.

Dnes existuje mnoho her na peníze podobných Aviator. Přesto popularita tohoto červeného letadla stále roste v komunitě hazardních hráčů. Aviator oslovil milovníky hazardních her díky jednoduchým pravidlům a možnosti kontrolovat průběh hry. Pro tento automat bylo vyvinuto desítky strategií s různým stupněm rizika.

Nováčci mohou ovládnout tento herní produkt během několika minut pozorování v režimu diváka. Aviator je součástí bonusového programu 1win Česko: každý týden klientům připadá cashback ve výši 1-30 % ze všech uzavřených sázek. Pro sázení v Aviatorovi stačí provést registraci, vyplnit údaje v profilu a provést vklad na svůj účet.

ODPOVĚDI NA ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Co je Aviator?

Aviator je hazardní hra nové generace. Tento emulátor nemá nic společného se stolními hrami a video automaty. Uživatel bude muset sledovat pohyb grafu a snažit se dosáhnout maximálního kurzu. Sázku může uživatel zvýšit o více než x100.

Jak vyhrát ve hře Aviator?

Poskytovatel vytvořil mechaniku, ve které můžete uplatnit různá taktická řešení. Pro Aviator je vhodná strategie Martingale, taktika pevných kurzů. Kromě toho mohou zákazníci 1win minimalizovat svá rizika hraním se strategií nízkých kurzů, které Aviator rozdává téměř v každém kole.

Jak vybrat peníze ze hry Aviator?

Hra Aviator typu "Crash" okamžitě připisuje výhry na účet hráče. Výhra se objeví na zůstatku hráčova účtu. Hráč může peníze vybrat z kasina 1win Česká republika na bankovní karty, virtuální peněženky a kryptoměnové burzy. Zůstatek na účtu je zobrazen v záhlaví oficiálního webu.

Jak si dobít účet ve hře Aviator?

Zůstatek ve hře Aviator odpovídá částce, která je na peněžence hráčského účtu. Aby si hráč mohl vydělat další prostředky na sázení, musí zapojit funkce pokladny 1win. Provozovatel klubu nabízí dobití účtu prostřednictvím karet VISA a MasterCard nebo oblíbených elektronických peněženek.