OFICIÁLNÍ APLIKACE 1WIN

Propagační kód pro bonusy: SORSCZ

Přejděte na stránky
Verze APK
📱 Podporované operační systémy Android, iOS
🔐 Licence Zdarma
🔑 Možnost aktivace více voucherů Ano
💽 Potřebné volné místo Nejméně 200 MB
🤖 Verze pro Android 5.0 a novější
🍏 Verze pro iOS 11.0 a novější
📞 Podpora Non-stop

POHODLÍ APLIKACE SÁZKOVÉ SPOLEČNOSTI 1WIN

1win appV závislosti na platformě vašeho zařízení se aplikace liší. Na Androidu je to úplně jiná aplikace, na iOS jiná.

Mobilní aplikaci můžete stáhnout z oficiálního webu 1win Česko . Pro uzavření sázky pomocí aplikace je třeba zadat uživatelské jméno a heslo. Po identifikaci můžete začít hrát.

Důležité upozornění! Při použití aplikace není třeba hledat funkční zrcadla 1win, je však důležité včas stahovat aktualizace!

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jak mohu sázet na 1win přes aplikaci?

Sportovní sázkový blok s výsledky a kurzy se nachází na hlavním obrazovce mobilní aplikace 1win Česko . Pro registraci sázek musí uživatel vybrat zápas, určit typ sázky jako standardní nebo kombinovanou a přidat výsledky do sázky. Systém 1win sázky okamžitě přijímá a uživatel nepřijde o vybrané kurzy.

Kde si mohu stáhnout aktualizovanou aplikaci?

Správa 1win Česko vydává nové verze aplikace vždy, když vyjde nová verze operačního systému nebo když se na platformě samotné sázkové kanceláře objeví nové funkce. Aktuální konfigurace klienta je k dispozici pouze na oficiálním webu. Hráč může aktualizace stahovat zdarma.

Na jaká zařízení mohu aplikaci nainstalovat?

Provozovatel sázkového klubu a online kasina 1win Česká republika dnes vydává aplikaci pro všechny operační systémy. To znamená, že po registraci může uživatel získat odkaz ke stažení softwaru pro Windows a macOS, Android a iOS. Aplikace obsahuje minimum nastavení a automaticky se přizpůsobí parametrům zařízení.

Mohu si prostřednictvím aplikace zaregistrovat nový účet?

Klient sázkové kanceláře může vytvořit profil přes aplikaci, ale na oficiálním webu jsou odkazy ke stažení programu aktivní až po přihlášení do svého osobního účtu. Registrace přes webovou stránku je jednodušší, protože z miniatur klávesnice chytrého telefonu není tak snadné vyplnit profilový dotazník pro ověření účtu.